Vi får just nu rapporter om företag som erbjuder spolning av privata ledningar och påstår felaktigt att det sker i samarbete med oss. Vi erbjuder inte den typen av tjänster. Läs mer om bedrägeriförsök.
Så fungerar inloggningen
Skapa konto företagFörsta gången ett företag loggar in behöver firmatecknaren skapa ett företagskonto:Skapa företagskonto | Saknas registrerad firmatecknare?
Vi erbjuder en rad olika behandlingstjänster för kommuner och avfallsentreprenörer.
Kontakta oss så pratar vi mer!
Lena Svensson, gruppchef013-20 92 15lena.svensson@tekniskaverken.se
Fredrik Fossensjö, bränsleanskaffare013-20 81 47fredrik.fossensjo@tekniskaverken.se
Lars Blomqvist, bränsleanskaffare013-30 85 80lars.blomqvist@tekniskaverken.se
Patrik Aronsson, avdelningschef013-30 85 22patrik.aronsson@tekniskaverken.se
Enkel och smidig avfallshantering för ditt företag eller verksamhet. Här hittar du allt från containeruthyrning och matavfallsinsamling till säker hantering av farligt avfall.
Välkommen till Gärstad avfallsanläggning. Här kan du som företag lämna sådant som inte får lämnas på återvinningscentralen. Se öppettider och viktig information inför ditt besök.