Prisdialog 2019 - Linköping

Här hittar du minnesanteckningar, en lista över inbjudna deltagare och föregående års prisändringsmodell inför Prisdialogen 2019.

I maj hölls första delen av Pris- och Klimatdialogen. Här hittar du minnesanteckningar från mötet.

Inbjudna deltagare

Ta chans att kontakta inbjudna företag innan Prisdialogen för att diskutera gemensamma frågor.

Akademiska Hus

  • Magnus.Ohrman@akademiskahus.se
  • Martin.Ekdahl@akademiskahus.se

Willhem

  • Marie.rydin@willhem.se 
  • anna.johansson@willhem.se
  • Fredrik.Bergman@willhem.se
  • peter.sarud@willhem.se

Botrygg 

  • adam.cocozza@botrygg.se 
  • henrik.soderbring@botrygg.se

Ericsson

  • mikael.c.pettersson@ericsson.com

Lejonfastigheter 

  • Martin.Linden@lejonfastigheter.se 
  • Maria.Widfeldt@lejonfastigheter.se 

Garnisonfastigheter

  • johan@garnisonsfastigheter.se

Fastighetsägarna

  • rikard.norman@fastighetsagarna.se

Fortifikationsverket

  • tommy.holmberg@fortifikationsverket.se
  • lars.carlsvard@fortifikationsverket.se

Sankt Kors Fastigheter

  • daniel.jonsson@sanktkors.se

Riksbyggen

  • Malin.Masinovic@riksbyggen.se
  • jonas.karlsson@riksbyggen.se
  • Roland.Therus@riksbyggen.se
  • Fredrik.Gunnarsson@riksbyggen.se
  • mats.rhodin@riksbyggen.se

Stångåstaden

  • Marten.Danckwardt-Lilliestrom@stangastaden.se
  • teresia.sandberg@stangastaden.se
  • lina.hallberg@stangastaden.se

Lundbergs

  • Tobias.Artursson@lundbergs.se

VP Förvaltning

  • Andreas.lindstrom@vpforvaltning.se

Castellum

  • Peter.sarnqvist@castellum.se
  • Mats.hirschman@castellum.se
  • joakim.vrethem@castellum.se

Victoria Park

  • Andreas.Lindstrom@victoriapark.se

Region Östergötland

  • reine.sundell@regionostergotland.se
  • stiva.liwiz.yacoub@regionostergotland.se
  • Fredrik.Nordenberg@regionostergotland.se

Bonava

  • sofie.bormar@bonava.se

HSB

  • Tomas.Eckerud@hsb.se 

Klövern

  • jenny.martis@klovern.se

Cloetta

  • lars.jonsson@cloetta.se 

Heimstaden

  • Christoffer.gerking@heimstaden.com 

Titanx

  • Mattias.adamsson@titanx.com 

Energiföretagen

  • daniel.lundqvist@energiforetagen.se 
  • lina.enskog.broman@energiforetagen.se 

Tekniska verken

  • Bjorn.Myhrvold@tekniskaverken.se 
  • Mikael.Blom@tekniskaverken.se 
  • Michael.Fahlstrom@tekniskaverken.se 
  • Emil.Berggren@tekniskaverken.se 
  • Johan.olsson@tekniskaverken.se 
  • annette.nilsson@tekniskaverken.se 
  • Carin.Hall@tekniskaverken.se
  • Anna.Rydmark@tekniskaverken.se
  • Ulla.Skogh@tekniskaverken.se

Linköpings kommun

  • Caroline.Eliasson@linkoping.se
  • Claes.Lundkvist@linkoping.se
Hjälpte denna information dig? Nej