Kontakta oss

Kontakta våra belysningsexperter för råd och hjälp.

Christian Andersson

Affärsområdeschef

Övergripande ansvarig, affärsutveckling, mediakontakter

Tel 013-20 83 81
christian.andersson@tekniskaverken.se

Johan Nilsson

Nätansvarig

Teknikfrågor, dokumentation

Tel 013-20 82 77
johan.nilsson@tekniskaverken.se

Robin Hedman

Säljare & Ljusdesigner

Nyförsäljning hela tjänsteportföljen, ljusdesign

Tel 013-20 81 38
robin.hedman@tekniskaverken.se

David Johansson

Ljusdesigner

Konsultation och föreläsning inom ljusdesign, programframtagning, Vinterljus, ljusevenemang

Tel 013-20 81 92
david.johansson@tekniskaverken.se

Thomas Arnoldson

Key Account Manager

Säljkontakt kommuner och större företag

Tel 013- 20 80 53
thomas.arnoldson@tekniskaverken.se

Anna Oldbring Jonsson

Kundkoordinator

Avtalskunder, fakturering, kundfrågor, kvicksilverutbyte

Tel 013-20 83 22
anna.oldbring-jonsson@tekniskaverken.se

Frågor & svar